لوازم شخصی برقی

راهنمای خرید بهترین و حرفه ای ترین سشوار+ویدیوی آموزشی

راهنمای خرید سشوار

راهنمای خرید بهترین و حرفه ای ترین سشوار خانگی

خرید بهترین و حرفه ای ترین سشوار خانگی برای هر شخصی که برای سلامت موی خود ارزش قائل می باشد.یکی از مهمترین ابزارهای آرایش مو است.

بنابراین فکر می کنیم چیزی است که ارزش دارد کمی در مورد آن تحقیق کنید.

شما قبل از خرید باید بدانید چه محصولی را خریداری نمایید.

در واقع چه بخواهید سشوار اول خود را بخرید و چه بخواهید آنچه در حال حاضر دارید به روز کنید.این راهنمای خرید سشوار مناسب شما می باشد.در ادامه این مطلب با افق برتر همراه باشید.

ما قصد داریم در مورد تفاوت های سشوار ارزان قیمت و سشوار حرفه ای تر صحبت کنیم که عموماً برای خرید آن باید مبلغ بیشتری را پرداخت نمایید.

لازم است در این خصوص ابتدا ویدیوی زیر را مشاهده نموده و سپس ادامه متن را با دقت مطالعه نمایید.

قدرت

اولین ویژگی که در خرید سشوار باید به آن دقت نمود قدرت آن است.قدرت یک سشوار با واحد وات اندازه گیری می شود و اساساً وات بالاتر معادل جریان هوای قوی تر است.به طور کلی ، در بازار سشوارها از قدرت 1000 وات مسافرتی تا 3000 وات پرو تقسیم بندی می شوند.

همانطور که قیمت ها بالا و بالاتر می رود به ویژگی ها و مدل های سطح بالا و حرفه ای تری دست پیدا خواهیم کرد.یک سشوار 3000 وات برای یک کاربر متخصص مراقبت از مو که قرار است هر روز از آن در سالن زیبایی استفاده کند مناسب می باشد.اما برای شخصی در خانه  سشواری  2000 تا 2400 وات  ، می تواند گزینه مناسبی باشد.

عنصر گرمایشی

خرید بهترین سشوار

ویژگی بعدی که باید در خرید سشوار مد نظر گرفته شود عنصر گرمایشی آن می باشد.

به طور کلی دو نوع سشوار وجود دارد.برخی از آنها که به عنوان عنصر گرمای سرامیکی برچسب گذاری شده اند.و برخی دیگر که ممکن است اصلا آن را ذکر نکنند دارای عنصر گرمایی فلزی می باشند.

نکته اصلی که باید در اینجا بدانید این است که سرامیک ها در واقع فقط به طور مساوی گرم می شوند تا نتیجه آن توزیع بهتر گرما در موهای شما باشد.

و در نهایت می تواند کمی موهای شما را به طور مساوی خشک کند. و نگرانی کمتری در مورد نقاط گرم که می توانند به موهای شما آسیب احتمالی وارد کنند دارید.

به نظر نمی رسد این موضوع قیمت سشوار را بیش از حد بالا ببرد ، زیرا سشوارهای ارزان قیمت زیادی نیز وجود دارد که دارای حرارت سرامیکی هستند.

یونهای منفی

سومین ویژگی که باید در خرید سشوار به آن دقت داشت یون های منفی می باشد.این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد.اما این برای یک سشوار از مهمترین ویژگی  است که می تواند داشته باشد.

این بدان معنی است که وقتی موهایتان را سشوار می کشید ، در واقع یون های دارای بار منفی در سر شما از بین می روند.این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما اگر یک ثانیه در اینجا تامل کنیم ، اساساً معنای آن این است:

یون های با بار منفی قصد دارند با مولکول های آب با بار مثبت در موهای شما واکنش نشان دهند.یونهای منفی به شما کمک می کنند تا مولکولهای آب سریعتر تجزیه شوند .بنابراین موهای شما سریعتر خشک می شوند.

همچنین به صاف شدن کوتیکول مو کمک می کنند،بنابراین موهای شما را با درخشش طبیعی و کاهش موخوره همراه می سازد.اینها اساساً سه مورد بزرگ که باید به آنها توجه کنید:

توان ، گرمایش سرامیکی و فناوری یون منفی.

حال بیایید در مورد برخی دیگر از ویژگی های کوچکتری صحبت کنیم که قبل از خرید باید به آن ها دقت نمایید.

در ادامه با افق برتر همراه باشید.

ما برای راحتی کار شما عزیزان بهترین مدل های سشوار حرفه ای را دسته بندی کرده ایم شما عزیزان می توانید در زیر محصول مورد نظر را مشاهده و خریداری نمایید.

سرعت

راهنمای خرید سشوار

ابتدا تنظیمات سرعت را دارید. اکثر سشوارها دارای دو تنظیم سرعت کم و زیاد برای تنظیم هوا هستند. کلید دیگر برای تنظیم حرارت المنت موجود در سشوار که می توان درجه حرارت آن را کم یا زیاد نمود.

سشوارهای حرفه ای دارای حرارت و سرعت کم متوسط و زیاد می باشند.در صورتی که سشوارهای معمولی فقط دارای دو بخش کم و زیاد هستند . که برای خرید می توان به آن دقت نمود.

دکمه هوای سرد

سشوار

مورد بعدی مربوط به تنظیم گرما است و آن دکمه هوای سرد است.همانطور که انتظار دارید ، این دکمه خنک کننده سشوار شما را تغییر می دهد تا هوا را خنک کند.

بسیاری از سشوارهای سطح پایین این ویژگی را حذف می کنند این مورد نیز بسیار مهم است.

همیشه در پایان و خشک کردن مو ممکن است نیاز به تغییر دمای آنی سشوار بدون بالا و پایین کردن دکمه ها را داشته باشید.بنابراین این عمل به شما کمک می کند تا کوتیکول های موی شما را ببندد و در واقع مدل موهای شما را در جای خود قفل کند.

اگر سشوار خریداری می کنید که فاقد این گزینه باشد ، می توانید در انتخاب خود بیشتر دقت نمایید.

سیم برق

خرید سشوار سیم سشوار

این مورد چیزی نیست که واقعاً فکر کنید در مورد سشوار باید در نظر داشته باشیم.اما یکی از مورد علاقه ترین موارد داشتن یک کابل حرفه ای تر است.ممکن است در سشوار ارزان قیمت سیم برق آن بیش از 1 متر نباشد.که  این مورد می تواند شما را مجبور به استفاده از سیم سیار کند.

باید دانست که سشوار با داشتن المنت های خود باید جنس کابل آن مرغوبیت لازم را داشته باشد تا از خطرات آتش سوزی جلوگیری به عمل آورد.

با این وجود سشوارهای حرفه ای ، دارای گیره برای آویزان کردن سشوار و جنس مرغوب کابل می باشند.طول سیم آنها تا 2 متر نیز می باشد ، بنابراین از تحرک و انعطاف پذیری بسیار بیشتری برخوردار هستید و کاملاً ارزشمند است.

درپوش ورودی متحرک

راهنمای خرید سشوار درپوش متحرک

مورد بعدی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم این است.که آیا سشوار شما باید یک درپوش ورودی قابل جابجایی داشته باشد یا خیر.

در حال حاضر تمام سشوارهای ارزان قیمت که مشاهده می نمایید شما قادر به برداشتن این درپوش نیستید.این بدان معنی است که در نهایت داخل آن پر از گرد و غبار می شود. و شما راهی برای تمیز کردن آن نخواهید داشت.

با استفاده از سشوارهای حرفه ای تر، می توانید گرد و غبار ناشی از کارکرد فن را که با گذشت زمان ایجاد میگردد به راحتی درپوش را از پشت سشوار جدا نموده و آن را تمیز نمایید.

با گذشت زمان ، دقیقاً مانند هر نوع فن دیگر ، فن کامپیوتر ، پنکه اتاق ، یا هر چیز دیگری که باعث ایجاد گرد و غبار و آلودگی می شود.خوب است که راهی داشته باشید تا بتوانید  آن را تمیز کنید. زیرا این باعث می شود که محصول شما ماندگاری و طول عمر بیشتری داشته باشد.

نازل

خرید بهترین سشوار نازل سشوار

اکثر سشوارها ارزان یا حرفه ای حداقل با یک نازل  و برخی دیگر با بیشتر ساخته می شوند.ما فکر نمی کنیم این چیزی باشد که لزوماً روی قیمت تأثیر بگذارد.

اما آنچه توصیه می شود این است که شما قبل از خرید مطمئن شوید.نازل مورد استفاده برای کار شما را سشوار مد نظر دارا میباشد یا خیر.

بعضی از مدل های سشوار چیزهای دیگری مانند نازل های حجم دهنده و موارد دیگر را دارند. که می توان از آنها استفاده نمود.اما نکته اصلی  این است که اگر نازل را نداشته باشید ، جریان هوا در همه جای هوا بیشتر است .

و  کنترل اینکه موهای شما به کجا می رود بسیار دشوار و احتمالاً منجر به پف کردن بیشتر موی شما می شود.

در پایان اصولاً این ها همه نکات و ویژگیهایی است که شما هنگام خرید سشوار جدید باید به آنها دقت نمایید.

توصیه می کنیم کمی بیشتر هزینه کنید و حداقل به نوعی سشوار حرفه ای سطح پایین و نه ارزان ، تهیه کنید.

امیدواریم توانسته باشیم شما عزیزان را در مورد خرید بهترین و حرفه ای ترین سشوار راهنمایی نماییم.

لطفا نظرات ارزشمند خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

مجله اینترنتی افق برتر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.